Komanda

LL.M. Jūratė Breimelytė (direktorė)

Specializacija: prekių ženklai, dizainas, autorių teisės, sutartys

1328470968jbreimelyteIntelektine nuosavybe Jūratė susidomėjo studijuojama tarptautinės teisės magistrą Mastrichto universitete. Jos magistrinis darbas parašytas iš autorių teisės srities. Vėliau, Jūratė žinias prekių ženklų klausimais gilino praktikos Vidaus rinkos derinimo tarnyboje (prekių ženklai ir dizainas) metu. 2014-2015 m. Jūratė dirbo Lietuvos Respublikos valstybiniame patentų biure, tuo pat metu dėstė ir Mykolo Romerio universitete intelektinės nuosavybės teisę. Jūratė aktyviai dalyvauja įvairiuose intelektinės nuosavybės mokymuose, nuotoliniuose kursuose. Yra baigusi nuotolinius WIPO mokymus intelektines nuosavybės valdymo tema, dalyvavo EPO ir OHIM organizuotose seminaruose. Šiuo metu Jūratė dalyvauja Lietuvos mokslų tarybos finansuojamame moksliniame tyrime dėl intelektinės nuosavybės valdymo strategijų biotechnologijų įmonėse. Jūratė taip pat tęsia doktorantūros studijas iš patentų teisės srities.

 

Patentinis patikėtinis Evaldas Pabrėža

Specializacija: patentai, išradimai, techninis rašymas, ‘know-how’ valdymas, rizikos kapitalo investicijos

Evaldas dirba su išradimų patentavimu nuo 2007 metų. 2012 jis įkūrė IAM – specializuotą Intelektinės Nuosavybės Valdymo (angl. Intellectual Asset Management) konsultacijų bendrovę. Evaldas turi gilias žinias fizikos srityje, produktų kūrimo (LED šviestuvai, lazeriai ir lazerių sistemos, galios elektronika, plazmoniniai jutikliai), techninio rašymo, gamybos valdymo patirties.

Evaldas yra baigęs fizikos bakalauro bei magistro studijas (lazerinės technologijos) Vilniaus universitete. Po studijų dirbo advokatų kontoroje, kaip patentų konsultantas. Nuo 2007 metų Evaldas padėjo daugiau nei 70 išradėjų ir mokslininkų apsaugoti technines idėjas. Taip pat dalyvavo technologijų perdavime iš universitetų verslui – konsultavo tokių universitetų kaip Southamptono Universitetas (Didžioji Britanija), Vienos Techniškasis Universitetas (Austrija) ir Svinburno Universitetas (Australija) mokslininkus bei tarpininkavo pasirašant licencijavimo sutartis su įmonėmis.

Evaldas yra įmonės konsultantas išradimų patentavimo ir komercializavimo klausimais. Jis rašo Jūsų patentų paraiškas, atlieka išradimo naujumo paieškas, pataria dėl patentų valdymo strategijos. Evaldas yra Lietuvos patentinis patikėtinis.