Komanda

Patentinis patikėtinis Evaldas Pabrėža

Specializacija: patentai, išradimai, techninis rašymas, ‘know-how’ valdymas, rizikos kapitalo investicijos

Evaldas dirba su išradimų patentavimu nuo 2007 metų. 2012 jis įkūrė IAM – specializuotą Intelektinės Nuosavybės Valdymo (angl. Intellectual Asset Management) konsultacijų bendrovę. Evaldas turi gilias žinias fizikos srityje, produktų kūrimo (LED šviestuvai, lazeriai ir lazerių sistemos, galios elektronika, plazmoniniai jutikliai), techninio rašymo, gamybos valdymo patirties.

Evaldas yra baigęs fizikos bakalauro bei magistro studijas (lazerinės technologijos) Vilniaus universitete. Po studijų dirbo advokatų kontoroje, kaip patentų konsultantas. Nuo 2007 metų Evaldas padėjo daugiau nei 70 išradėjų ir mokslininkų apsaugoti technines idėjas. Taip pat dalyvavo technologijų perdavime iš universitetų verslui – konsultavo tokių universitetų kaip Southamptono Universitetas (Didžioji Britanija), Vienos Techniškasis Universitetas (Austrija) ir Svinburno Universitetas (Australija) mokslininkus bei tarpininkavo pasirašant licencijavimo sutartis su įmonėmis.

Evaldas yra įmonės konsultantas išradimų patentavimo ir komercializavimo klausimais. Jis rašo Jūsų patentų paraiškas, atlieka išradimo naujumo paieškas, pataria dėl patentų valdymo strategijos. Evaldas yra Lietuvos patentinis patikėtinis.