Seminarai Apie Technologijų Komercializavimą

Kartu su partneriais iš VšĮ “Saulėtekio slėnis”, intelektinės nuosavybės valdymo konsultacijų bendrovės “IAM consultants” direktorius ir lektorius Evaldas Pabrėža vedė keturias mokymų sesijas didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Mokymai buvo skirti vadybos ir antreprenerystės krypčių antros pakopos studentams. Jų per visas grupes susirinko arti 80. Mokymų metu Kazimiero Simonavičiaus universiteto lektoriai Austė Kiškienė ir Darius Verbyla skaitė praktika paremtus pranešimus apie technologijų perdavimą ir intelektinio kapitalo valdymą. Kompanijos “IAM consultants” direktorius Evaldas Pabrėža pasidalino patirtimi apie aukštųjų technologijų startuolio – kompanijos “Integrated Optics” verslo pradžią ir strategiją. Verslo konsultantas Andrius Gurskis taip pat studentams išaiškino vienos inovatyvios kompanijos kelią.

Priminsime, kad Integrated Optics yra vienas ryškiausių technologijų komercializavimo atvejų Lietuvoje, kada daug dėmesio skiriama aktyviam intelektinio turto valdymui. Daugiau apie kompanijos veiklos pradžią skaitykite portale www.isradimas.com.

Šiuo mokymų ciklu, IAM consultants pažymi pradžią dar vienai iš veiklos krypčių – intelektinės nuosavybės mokymams. Patyrę konsultantai gali skaityti tiek praktinius, tiek ir teorinius pranešimus, vesti užsiėmimus, susijusius su Intelektinės Nuosavybės objektų apsauga, valdymu ir komercializavimu. Susisiekite su mumis, jei tokie mokymai būtų aktualūs jūsų įmonei.